Data Protection Services for Enterprise Businesses

Backup Exec™

Naše řešení poskytuje jednoduchou a kompletní zálohu a obnovu dat. Pokrývá jak fyzické, tak virtuální, nebo multi-cloudové prostředí.

Desktop and Laptop Option

Automatizovaná ochrana koncových stanic Windows a Mac. Veritas™ Desktop and Laptop Option je řešení cílené na uživatele, poskytující flexibilní implementaci a centralizovanou správu pro ochranu dat koncových zařízení.

System Recovery

Veritas System Recovery poskytuje vynikající zálohu a obnovu pro servery, stolní počítače a notebooky sjednoceným řešením, které umožňuje podnikům obnovit činnost z odstávky nebo nehody během několika minut.

NetBackup

Software NetBackup zjednodušuje ochranu podnikových informací pomocí automatizace vyspělých technologií a standardizace činností mezi aplikacemi, platformami a virtuálními prostředími.

Netbackup SaaS Protection

Ochrana celého rozsahu dat uložených v prostředí Microsoft 365 – mailboxy, Teams, OneDrive, SharePoint a celý audit log.

NetBackup Appliance Solutions

Aktuální portfolio společnosti Veritas zahrnuje konvergovaná řešení – hardware, OS, správa úložiště, zabezpečení, NetBackup software. Tato řešení se liší výkonem, nabízenou kapacitou a škálovatelností.