Spolehlivé zálohování a precizní obnova dat je neodmyslitelnou součástí každého moderního podniku. Mezinárodní společnost Veritas si tuto skutečnost uvědomuje, a vyvinula proto unikátní softwarový produkt na ochranu dat s názvem Backup Exec.

Backup Exec je ideální pro všechny firmy, bez ohledu na to, zda mají svá data ve fyzickém, virtuálním či multi-cloudovém prostředí. Navíc je k dispozici v různorodých variantách licencí, které vám představíme níže.

Backup Exec
Licencování na míru

Klíčové vlastnosti a přednosti Backup Exec

Backup Exec nabízí pokročilou integraci s nejnovějšími verzemi softwaru jako Microsoft Server, Microsoft Hyper-V a VMware vSphere, Oracle. Díky rychlé a výkonné deduplikaci na všech úrovních lze zálohovat a ochránit více dat, snížit datový tok a kapacitu uložiště nutnou pro zálohy.

Zmíněné zálohovací řešení je navrženo tak, aby rychle a flexibilně obnovovalo data do libovolného místa a umožnilo ihned využít kopii serveru.

Licence na míru

Oceňovanou výhodou tohoto řešení je i samotné licencování. Klienti si mohou zvolit licenční model, který přesně odpovídá jejich potřebám a infrastruktuře. V současné chvíli lze vybírat ze 3 základních skupin, které jsou licencovány buď kapacitně, nebo dle počtu instancí. Navíc je k dispozici platba formou předplatného (subskripce) i perpetuální licence.

Pro více informací o řešení Backup Exec navštivte web veritas.cz nebo si stáhněte zkušební 60denní verzi zdarma.

 Zajímá Vás ještě něco? Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.