IT řešení od A do Z

Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem projektu - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další.

Dodáváme řešení z oblastí:

Bezpečnost

Datová analytika

Servery

Síťová infrastruktura

Datová úložiště

O DNS

Společnost DNS a.s. je českým distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor). Na českém trhu působíme od roku 1997 a od roku 2018 na trhu slovenském. Za tu dobu se DNS vyvinula ve velmi úspěšnou, sebevědomou a finančně stabilní firmu  s obratem přesahujícím 3 miliardy korun.

Dodáváme řešení od významných výrobců z oblastí: bezpečnosti, datová analytika, servery, datová úložiště, síťová infrastruktura, či software.

IT projekt od A do Z

Pomůžeme zajistit kompletní cyklus přípravy a realizace IT projektů zahrnující nejen předprodejní podporu, podporu při samotné realizaci či poprodejní podporu. Našim obchodním partnerům a jejich zákazníkům pomáháme také s financováním IT projektů. Máme velký marketingový tým a jsme tak schopni vám zajistit i marketingovou podporu obchodu.

Zajistíme:

Konzultační služby

Náš tým zkušených konzultantů rád poradí a pomůže se všemi fázemi projektu tak, aby jeho realizace byla úspěšná, maximálně vyhovovala prostředí zákazníka a byla pro něj přínosem.

Zajistíme:

Technická podpora

Technickou podporu mohou partneři využívat již od prvního kontaktu se zákazníkem.

Zajistíme:

Financování

Pomáháme našim partnerům a koncovým zákazníkům s financováním IT projektů.

Zajistíme:

Marketing

Náš marketingový tým je připraven pomoci s aktivitami směrem ke koncovému trhu a ke zviditelnění klíčové technologie výrobce.

Zajistíme:

Logistika

Potřebujete něco převést nebo uskladnit bez ohledu na to, zdali se jedná o jediný server či několik kamionů s kompletní výbavou nového datového centra?

Zajistíme: